DreamTown

Укр
Головна Новини Американський спортивний бренд - Under Armour у ТРЦ Dream Town

Американський спортивний бренд - Under Armour у ТРЦ Dream Town

10 травня 2018
Американський спортивний бренд - Under Armour у ТРЦ Dream Town

19 квітня в ТРЦ Dream Town відкрився офіційний магазин американського бренду спортивного екіпірування Under Armour. Новий флагманський магазин високотехнологічного бренду знаходиться на другому поверсі торгового комплексу. Тепер професійні спортсмени та любителі зможуть офіційно придбати довгоочікувані лінійки одягу і взуття Under Armour, які допомагають їм досягати кращих результатів під час тренувань і виступів.

В асортименті нового магазину Under Armour чоловічі та жіночі лінійки спортивного екіпірування за напрямками: Біг, Тренінг, Баскетбол. Впровадження брендом високотехнологічних і ультрасучасних матеріалів у власні продукти, поряд з неперевершеним дизайном, допомагають спортсменам з усього світу виглядати і відчувати себе найкращим чином, що сприяє досягненню кращих результатів.

Фокусуючись на професійних атлетах та любителях спорту, Under Armour дозволить надати їм найкращий сервіс, тому, що консультанти магазину самі є спортсменами, зрозуміють потреби та зможуть зі знанням порекомендувати саме ті товари, які відповідають унікальним спортивним потребам.