Милі кінкажу у DREAM TOWN | Dream Town

DreamTown

Home News Милі кінкажу у DREAM TOWN

Милі кінкажу у DREAM TOWN

04 February 2021
Милі кінкажу
у DREAM TOWN

Вперше в зоопарку Києва - милі кінкажу поселилися у DREAM TOWN

Тиждень в ТРЦ DREAM TOWN почався з гарних новин – до зоопарку EKZOland приєдналися маленькі милі тваринки кінкажу, вони ж квіткові, медові ведмеді. Не дивлячись на милий зовнішній вигляд, ця чудо тваринка є хижаком з сімейства єнотових. У природі медовий ведмідь мешкає в неотропічних лісах Північної і Центральної Америки та харчується переважно фруктами, квітами, листями та комахами. Завдяки своєму надзвичайно довгому, порівняно і тілом, язику – 15 см, кінкажу легко здобуває мед з вуликів. Чіпкій хвіст, який навіть вважають п’ятою лапою хижака,  дозволяє долати відстані  від 2 до 2,5 м між деревами. Оскільки кінкажу – це деревні тварини, на плоскій поверхні вони відчувають дискомфорт.

З 2013 року EKZOland  входить до Української асоціації зоопарків та акваріумів (УАЗА).Членство в асоціації дозволяє зоопарку здійснювати обмін тваринами з метою збільшення популяції. Медові ведмеді потрапили до EKZOland саме в межах такої програми, їх обміняли  на дитинчат пальмових циветт, які нещодавно народилися в DREAM TOWN.

EKZOland – справжній сучасний зоопарк. На відвідувачів чекають: вольєр "міні джунглі" з кумедними едіповими тамаринами, водойма з піраньями та китайським тріоніксом, вольєр з  чорно-білими лемурами, найменша мавпочка в світі - карликова мармазетка, мавпочки ігрунки, папуга, мангустіни, сурікати, пітони та інші екзотичні тварини.

 

Познайомитись з новими мешканцями можна в зоопарку EKZOland, ТРЦ DREAM TOWN, 3 поверх.

Перейти на сторінку EKZOland