DreamTown

Home News ПРИСТРАСНІ Й РОМАНТИЧНІ КОМПЛЕКТИ БІЛИЗНИ ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

ПРИСТРАСНІ Й РОМАНТИЧНІ КОМПЛЕКТИ БІЛИЗНИ ДО ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

05 February 2020

Напередодні Дня всіх закоханих хочетьcя відтворити ідеальний образ, який надасть приємне хвилювання й перетворить вечір в неймовірно романтичну сцену з фільму про кохання. На зв'язку Chantal store, а це означає, все, що залишилося — це обрати з нашої підбірки те, що змушує серце тріпотіти по-особливому.

 

 

Мереживо зробить вечір пристрастним, а атмосферу — напруженою до максимуму. Яскраво-червоний комплект або пристрасне чорне бюст'є з лінії Soleil Nocturne від Aubade — шах і мат, встояти неможливо.

 


Надати образу чуттєвий шарм і витонченість легко з комбінацією Shadow від Chantelle. А якщо настрій «дівчинка-пай», його легко підкреслити грайливим Addicte від Chantal Thomass. Комплект підійде не тільки для перегляду романтичної комедії в затишному халатику, а й відмінно доповнить напівпрозору блузу на тусовці з подругами.

Голосно заявити про свою впевненість допоможуть комплекти marlies|dekkers: владний Femme Fatale і зоряний Space Odyssey вже готові збирати захоплені подихи і перетворювати вашу ходу в її грайливо-привабливу версію.

Знайти чуттєву й елегантну, зухвалу та невинну білизну до Дня всіх закоханих можна прямо зараз на віртуальних полицях Chantal store.