Steel Evolution | DREAM

DreamTown

Главная Услуги Steel Evolution

Steel Evolution

Китай (DREAM yellow)

ТМ Steel Evolution заснована у 2007 році. Понад 10 років компанія успішно та стрімко розвивається у ритейлі ринку прикрас України. 

Клієнтам завжди доступний широкий асортимент високоякісних та ексклюзивних прикрас з медичної сталі, шкіри, каучуку та біжутерних сплавів. Для цього спеціалістами із закупівель ТМ Steel Evolution ретельно підбираються прикраси від кращих закордонних виробників.

Менеджери з продажу завжди готові допомогти покупцеві в його виборі, надати всю вичерпну інформацію про вироби, особливості їх конструкції, стилістику і т.д.

Також у магазині можна робити пірсинг, гравіювання прикрас. Вкоротити ланцюжок на потрібну довжину або підігнати розмір великого браслета можна абсолютно безкоштовно.

Наш біжутерний магазин розташувався на 3 поверсі ТРЦ DREAM. Вважаємо місце розташування дуже вдалим, тому що ви зможете блиснути новим кільцем, сережками або браслетом на Льодовому катку (від нашого прилавка всього 2 кроки).

Отзывы (3)
Марина
02 ноября 2023 17:38:09
Менi сподобався цеи магазинчiк,багато цiкавих виробiв цiна приемна привiтна консультант
БОГДАН
06 июля 2022 11:27:26
Нравится магазин в Дрим Тауне. Байкерские браслеты мое предпочтение, качество-без нареканий и сомнений. Приветливые сотрудники, обслуживание на достойном уровне, приятно возвращаться к вам снова и снова...Желаю хороших продаж!
Александра
20 октября 2021 11:14:03
Магазин прекрасный, с большим выбором, сотрудники отзывчивые, качество украшений (по крайней мере пирсинга) хорошее... Номер бы контактный еще этого магазина и цены бы Вам не было .