MEEST пошта №48 | DREAM

DreamTown

Главная Услуги MEEST пошта №48

MEEST пошта №48

Италия (DREAM berry)

Meest ПОШТА №48 до 30 кг – ПРИЙОМ та ВИДАЧА ПОСИЛОК

MEEST – МІЖНАРОДНА ПОШТОВО-ЛОГІСТИЧНА ГРУПА З УКРАЇНСЬКИМ КОРІННЯМ
Meest – міжнародна група компаній, яка з 1989 надає поштово-логістичні послуги у 40 країнах світу, серед яких: Україна, США, Канада, Німеччина, Великобританія, Франція, Італія, Іспанія, Греція, Португалія, Чехія, Польща, Китай, Казахстан, Грузія, Узбекистан, Вірменія, Азербайджан, Ізраїль та інші.

Основні напрямки діяльності компанії – це міжнародні поштово-логістичні та фінансові послуги для компаній та фізичних осіб.

В Україні група компаній Meest представлена поштово-логістичним оператором Meest ПОШТА, який з 2005 року надає послуги адресної доставки відправлень та активно розвиває свою мережу пунктів видачі посилок, Міжнародним поштовим оператором СП «Росан» – членом Всесвітнього поштового союзу, що працює з усіма поштами світу і є визнаним лідером за кількістю входження міжнародних посилок в Україну, сервісом доставки покупок з іноземних інтернет-магазинів Meest Shopping, компанією по доставці габаритних вантажів Meest Cargo, а також, здійснює міжнародні грошові перекази з Північної Америки та Європи в Україну під брендом Meest Pay. Meest є беззаперечним лідером українського ринку e-commerce логістики та є партнером по доставці покупок для таких відомих іноземних інтернет магазинів, як Next, Bonprix, Answear, Notino, Lamoda, Born2Be та інших.

За 30 років Компанія Meest збудувала міцний фундамент і завоювала довіру в споживачів і партнерів у десятках країн, залишаючись вірною своїм основним принципам: близькість до споживача, легкість отримання, доступна ціна послуг і постійне впровадження найновіших технологій в е-commerce та в поштовій логістиці. Meest – це велика і дружня сім'я, де кожний працівник має чудову можливість для професійного розвитку та особистої реалізації.

Отзывы (0)
Пустой список