INTERTOP | DREAM

DreamTown

INTERTOP

Голливуд (DREAM yellow)

INTERTOP – це мережа магазинів одягу, взуття, аксесуарів та косметики. В INTERTOP представлені жіночі, чоловічі та дитячі колекції від найкращих світових брендів, таких як: Ecco, Geox, Skechers, Timberland, Marc O’Polo, The North Face, Vans, Braska, Vagabond та інші.

У магазинах мережі можна замовити, приміряти та придбати будь-яку річ, представлену на сайті intertop.ua. Тож в INTERTOP ви завжди зберете ідеальний лук у будь-якому стилі та для будь-якої події. Шанувальники активного способу життя оцінять великий вибір речей зі спортивної колекції INTERTOP.

 

Отзывы (1)
якименко елена григорьевна
20 октября 2021 11:07:40
Хочу от всей души поблагодарить менеджера магазина ИНТЕРТОП 20 (Киев, dream) Наталию Вязелеву за очень профессиональное обслуживание при выборе обуви. Очень деликатно, терпеливо, не навязчиво помогала подобрать осеннюю обувь на мои проблемные ноги, учитывая и возраст и стоимость и мои пожелания. Действительно сотрудник высокого класса, знающий товар, который предлагает. И к тому же - хороший психолог. Обувь я таки купила после полутора часов примеривания.