DreamTown

Укр
Головна Події Концерти, присвячені Дню тотальних розпродажів – Чорної п'ятниці у Dream Town!

Концерти, присвячені Дню тотальних розпродажів – Чорної п'ятниці у Dream Town!

23 листопада 2018
Концерти, присвячені Дню тотальних розпродажів – Чорної п'ятниці у Dream Town!

Пограймо у загадки? Один з цих співаків став фіналістом шоу «Х-фактор-6» та був учасником Євробачення-2018. Другий – зумів розвернути до себе три суддівських крісла на «Голосі країни». Ну а третій, який є не тільки виконавцем, але й автором пісень, брав участь у шоу «Хочу до Меладзе». Вгадали?
Ну звичайно ж, це MELOVIN, Constantine та Денис Реконвальд! А згадали ми про них не просто так. Вже зовсім скоро хлопці виступлять на концерті, присвяченому Дню тотальних розпродажів – Чорної п'ятниці у Dream Town, 1 частина. Приходьте 23.11 та відірвіться під улюблені хіти разом з нами!
А ось вам ще запитання. Ця тендітна дівчина колись співала у складі гурту «Шоколад». А потім вона розпочала сольну кар'єру, взяла участь у шоу «Голос Країни» та пройшла національний відбір на «Євробачення 2017-2018».
Це TAYANNA, та саме вона буде співати на концерті, який відбудеться у Dream Town, 2 частина. А для маленьких слухачів ми також приготували сюрприз – на концерті для них буде грати перший український бойз-бенд D-side band.

За підтримки Music Box та Happy Radio.

Та найголовніше питання дня – які ж знижки ми пропонуємо гостям ТРЦ? Величезні! Неймовірні! Шалені! Приходьте та побачите на власні очі!