Свято дитячої творчості та талантів | Dream Town

DreamTown

Укр
Головна Новини Свято дитячої творчості та талантів

Свято дитячої творчості та талантів

12 червня 2021
Свято дитячої творчості 
та талантів

Свято дитячої творчості та талантів

12 червня в 12:00 в ТРЦ DREAM TOWN 1 частина відбудеться свято «Діти для дітей».

Організатор молодіжна організація ReAnd.

Театр танцю та моди ReAnd навчає дітей різного віку безлічі дисциплін, таких як акторська майстерність і сценічної мови, ораторське мистецтво, основи моделинга, фотопозування і дефіле, історія костюма і теорія моделювання, різні танцювальні напрямки. Театр танцю та моди ReAnd дає можливість дітям брати участь у кастингах, зніматися в рекламах, серіалах і фільмах, брати участь в професійного фотографування, модельних показах, різних творчих фестивалях і конкурсах краси.

У програмі:

  • Дитячий показ мод від ReAnd
  • Виступ школи танцю Dream Team
  • Виступ гурт Мажори
  • Виступ студіі сучасного танцю Pozhar Dance
  • Конкурси від ведучого

 

Партнери

 

Ваші улюблені мелодії, найкращий настрій і заходи на будь-який смак-все озвучить DJ "SAM" і сьогодні в цей прекрасний літній день він з нами  DJ "SAM".

Студія краси Олесі Лисєнко. Засновник і директор, дипломований перукар-стиліст, колорист. Олеся засновник проекту Перевтілення.

Студія краси Beauty Portal. Справжня, абсолютна краса-це гармонія внутрішнього і зовнішнього. Beauty Portal навчить Вас як підкреслити свою індивідуальність і як бути красивою завжди.

Фотограф Олег Дугін - Професійний Fashion фотограф.

Офіційний фотограф "Odessa Fashion Week", "Ukrainian Fashion", "Ukrainian Fashion association", "MS. Ukraine World "," Знак якості Україна ". Фотограф щорічної премії "Людина Року".

Дім моди Vilantre - засновник Вілєна Михайлова.

Ukrainian Fashion- це інтелектуальний глянець про моду та зірок шоу-бізнесу.

Ведучий, викладач режисури, актор, засновник клубу імпровізації "Без оцінки", учасник "клубу комедії 404" - В'ячеслав Галюк.