DreamTown

Укр
Головна Новини Yamamay представляє ексклюзивну капсульну колекцію під назвою Black Jaguar White Tiger.

Yamamay представляє ексклюзивну капсульну колекцію під назвою Black Jaguar White Tiger.

10 грудня 2018
Yamamay представляє ексклюзивну капсульну колекцію під назвою Black Jaguar White Tiger.

Yamamay представляє ексклюзивну капсульну колекцію під назвою Black Jaguar White Tiger, створену у колаборації з Фіоною Сваровські, дизайнером та амбасадором проекту, натхненну Фондом The Black Jaguar White Tiger.
Амбасадор колекції Фіона Сваровські — спадкоємиця «кришталевої імперії», всесвітньо відомої компанії по виготовленню кристалів Swarovski.
Фонд @blackjaguarwhitetiger — інтернет-феномен з міліонною аудиторією (6,7 КК) в Instagram. Його місія — захищати тварин багатьох видів, перш за все тих, які знаходяться під загрозою зникнення.
Фонд рятує тварин від експлуатації та небезпеки: турбується про тих, хто жив в неволі, і, за певних причин, не зможе знову пристосуватися до дикої природи, про них турбуються у безпечному середовищі протягом багатьох років. Кваліфікований персонал Фонду забезпечує притулком старих тварин та дає надію на краще життя тим, хто був врятований від контрабанди дикої природи.
Зірковими натхненниками ексклюзивної колекції є самі тварини — величні представники сімейства котячих, їхнє надзвичайне забарвлення стало основним референсом для створення принтів. Бренд Yamamay буде промотувати фантастичну роботу Едуардо Серіо, засновника Black Jaguar White Tiger, і його команди грошовими пожертвами з продажу колекції.