DreamTown

Укр
Головна Новини НА ПОКЛИК БАЖАНЬ  Колекція купальників французького бренду Aubade  

НА ПОКЛИК БАЖАНЬ  Колекція купальників французького бренду Aubade  

07 червня 2018
НА ПОКЛИК БАЖАНЬ   Колекція купальників французького бренду Aubade   

НА ПОКЛИК БАЖАНЬ 

Колекція купальників французького бренду Aubade

 

Вікенди біля моря, дегустації екзотичних страв і чарівні заходи сонця на лазурових берегах — усе може раптово здійснитися, якщо в сумці є закордонний паспорт та ідеальний купальник. Розмаїття вишуканих і фантазійних моделей представлено в літній колекції Aubade.

 

Подорожі та книги — творіння відчайдушного романтика, який хотів проживати безліч доль і пропускати крізь свідомість унікальні досвіди. Подібно до цього, купальники Eclat d'Oasis спонукають експериментувати з чуттєвими амплуа: то одягатися у вишуканий, із легким натяком на еротику, чорний, то зберігати інтригу до останнього —  в суцільному червоному. Декоративні деталі моделей підіграють зміні образів: звабливе драпірування та фантазійні аплікації підійдуть і мрійливому, і іронічному настрою.

 

Радісна атмосфера літніх музичних фестивалів — паморочить голову. А надто, коли запальні мелодії звучать в унісон із шумом прибою. Тропічні принти лінії Fleurs Tropicale додадуть грайливого настрою енергійному відпочинку. Купальник можна доповнити тунікою із цієї ж серії і насолоджуватися танцями до світанку.

На заклики бути сміливішою іноді можна відповісти бунтом і усамітнитися в маленькому кафе з келихом крижаного брюту. Присвятити час роздумам і спогляданню красот. Купальники Soupir des Mers ілюструють: чим активніше реагувати на fashion-витівки, тим ціннішою стає і добра класика. Відзначаючи швидкоплинність трендів, хочеться стати прихильницею моделей, які ніколи не вийдуть із моди: заглибитися в нюанси крою і дослідити ідеальну палітру.

 

Влітку оди жіночності і привабливості лунають дедалі гучніше. Із купальниками Aubade впевненість і любов до себе стануть лейтмотивами сезону.