DreamTown

Укр
Головна Новини Унікальні концепції відпочинку від туроператора TUI Ukraine

Унікальні концепції відпочинку від туроператора TUI Ukraine

25 лютого 2020
Унікальні концепції відпочинку від туроператора TUI Ukraine

Туроператор TUI Ukraine пропонує ознайомитись з унікальними концепціями подорожей, які були створені та продумані в деталях спеціально для туристів.

Це формати відпочинку в улюблених готелях, де враховані інтереси всіх поколінь та найсучасніші тренди відпусток.

 

Концепція сімейного відпочинку FUN&SUN

 

Під час відпочинку в готелях FUN&SUN туристи відчувають себе комфортно, як вдома. Готель стає своєрідним світом в мініатюрі для гостя, де номер – це квартира, Дитячий Клуб Тукан – світ розваг для дітей з розвиваючою та ігровою програмою, море і різноманітні басейни стають найприємнішою ванною в світі, головний ресторан – кухнею мрії з нескінченним харчуванням, а в ресторанах a la carte можна гарно провести час всією сім’єю.

 

Концепція відпочинку SMART

 

SMART – нова концепція, що сподобається і сім’ям, і молоді. Її мета – подарувати насолоду за розумні гроші.

 

Ми пропонуємо послуги на зірку вище. Купуєте тур в готель з сервісом 4*, а отримуєте на всі 5*. На вас чекає: анімація, дитячий клуб, харчування та напої, впізнаваний стиль в дизайні і якість за доступною ціною.

 

Крім того, SMART – екологічно доброзичлива концепція. Ми мінімізуємо використання пластикових стаканчиків і відмовляємося від трубочок, розумно підходимо до витрати води та енергії, встановлюємо сміттєві урни для розділення відходів, адже піклуємось про навколишнє середовище.

 

Концепція активного відпочинку DAY&NIGHT Connected

 

DAY&NIGHT Connected – цілий Всесвіт пригод, веселощів і яскравих позитивних емоцій, які запам'ятаються на все життя!

 

На вас чекає море розваг: пляжний волейбол, баскетбол, міні-футбол та великий теніс; йога, пілатес, аеробіка, аква-аеробіка та водне поло; заняття зі знаменитими wellness і fitness інструкторами; пінні та пляжні вечірки; кулінарні майстер-класи для дорослих; виступи професійних DJ; безкоштовний вхід в популярні нічні клуби курорту.

 

Детальніше про унікальні концепції відпочинку від туроператора TUI Ukraine: https://www.tui.ua/concepts/home/