DreamTown

Укр
Головна Послуги Хімчистка «БЛЕСК»

Хімчистка «БЛЕСК»

Голандія (DreamTown 2)

Компанія «БЛЕСК» почала свою діяльність в Україні з червня 2003 року. Наші хімчистки-пральні в Києві та області успішно працюють в сфері надання повного спектру професійних послуг корпоративним, індивідуальним клієнтам та іншим організаціям.
Застосовуючи прогресивну техніку і високоякісну хімію в поєднанні з професіоналізмом персоналу, ми забезпечуємо високу якість послуг, що надаються в пральнях та хімчистках в Києві за адекватними цінами. З 2004-го щорічно київська адміністрація привласнює нашому підприємству почесне звання «Зразковий об'єкт побутового обслуговування».
Наступним кроком було відкриття в грудні 2004 року в ТК «Альта Центр» першого в Україні цеху експрес-хімчистки, оснащеного найсучаснішим обладнанням і дизайном. Головна відмінність даного цеху в тому, що тут ми виконаємо ваше замовлення на протязі двох годин. Дизайн приміщення забезпечує клієнтам можливість візуально прослідкувати весь шлях обробки їх речей. Для цього фасад і бічна стіна виконані зі скла: «Нам приховувати нічого, все у вас на очах».
Наша мережа хімчисток-пралень «БЛЕСК» має понад 55 приймальних пунктів в Києві і області.
Кількість і обсяги замовлень дозволяють нам позиціонувати себе як одиного з лідерів ринку.

Наша торгова марка «Блиск» - це:
• індивідуальний підхід до кожного клієнта;
• гарантія якості і висока відповідальність за виконання замовлень;
• гнучка цінова політика.

У нас працюють уважні, ввічливі, грамотні, добре навчені і відповідальні співробітники. Ми цінуємо кожного клієнта!

Відгуки (0)
Порожній список