Дитяча кімната Джунглі | DREAM

DreamTown

Укр
Головна Розваги Дитяча кімната Джунглі

Дитяча кімната Джунглі

Бразилія (DREAM yellow)

Чи це не мрія батьків, приїхати в торгово-розважальний центр і ходити в своє задоволення за покупками, а діти в цей момент розважаються? Таке місце існує!
Дитячий ігровий майданчик "Джунглі", який вразить уяву не тільки дітей, а й дорослих. Майданчик вміщує в собі: 4-поверховий лабіринт, високі гори, гірки для малюків, карусель і батути. Зверху лабіринту особливо допитливі дітки зможуть побачити ліани в атріумі "Бразилія".
Діти грають, батьки відпочивають!

Чекаємо Вас на 3-му поверсі ТРЦ DREAM, DREAM yellow між атріумами Голлівуд і Бразилія.

Відгуки (3)
Олександра
20 жовтня 2021 10:53:36
Дітки залишились дуже задоволені, сказали, що хочуть ще! Особлива подяка персоналу за те, що не злякались відповідальності взяти дитину з особливостями розвитку і відповідально віднеслися до своїх обов"язків. Прийдемо до вас ще! Дуже дякуємо!
Юлія
03 липня 2019 12:07:31
Дякую організаторам і працівникам площадки. Дуже зручно,маючи маленьких дітей,отоварюватись у вашому величезному магазині,залишивши дитину під пильним наглядом працівників. Завжди цим користуюсь. Сину дуже подобається проводить час у вас. Величезне дякую.
Ольга
03 липня 2019 12:07:25
Спасибо Дрим тауну, за такую Kids room,очень часно у вас бываем, это прекрасная возможность "сбегать за покупками" не переживая на кого и где оставить ребёнка, а самое главное что сыну очень нравиться. По моему мнению пока лучшая детская площадка (среди торговых центров) я спокойно доверяю им ребёнка. Админ вежливый и хорошо выполняет свою работу