ПРО НАС

DreamTown

Укр
Головна Про нас

DREAM

Один з найбільших торговельно-розважальних центрів столиці. Він є унікальним не тільки завдяки своїм масштабам і архітектурі, але й незвичайній атмосфері, яка панує всередині комплексу. Дві частини ТРЦ DREAM розташовані між трьома станціями метро: Оболонь, Мінська, Героїв Дніпра.

Про нас

DREAM yellow

На першому та другому поверхах розташовані fashion магазини та магазини спортивних брендів, такі як H&M, Zara, Pull and Bear, New Balance, Adidas, Under Armour.

Також величезний вибір ювелірних виробів, магазинів з мобільними аксесуарами, великі магазини техніки MOYO та Цитрус та продуктовий супермаркет Сільпо.

На третьому поверсі розташовані розважальний комплекс Happy Kid’s Park та атракціони на будь-який смак і вік: ковзанка, кінотеатр – це лише маленька частина того, що можна знайти в DREAM yellow.

Різноманітний вибір кафе та ресторанів. Великі книжкові магазини. Салони краси, тату та пірсингу.

DREAM berry

На першому поверсі розташовані магазини електроніки Фокстрот та Comfy. Товари для облаштування дому знайдете в магазинах JYSK, Галереї Деко та English Home. Великий вибір меблів та посуду, зоотовари та супермаркет Сільпо.

На другому поверсі широкий спектр дитячих товарів – одяг, взуття, іграшки, подарунки, канцтовари, коляски. Також дитячий розважальний комплекс Fly Park та новий магазин Sinsay.

Третій поверх – Sport Hub в якому є Sport Life, Школа Шахів, студія Серебрянських, а також танцювальні студії DIVAS place та ALL STARS dance centre, а також відкрився Скеледром ПІК. А для всіх поціновувачів аутлетів – великі магазини Puma, Athletics та Intersport outlet city, в якому представлено понад 70 брендів взуття та одягу в стилі casual.