Artwinery Bubble Space | Dream Town

DreamTown

Укр
Головна Ресторація Artwinery Bubble Space

Artwinery Bubble Space

Франція (DreamTown 1)

Artwinery Bubble Space - створюй своє свято у DREAM TOWN

Після вдалого шопінгу в найбільших торговельних центрах Нью-Йорка, Лондона, Мілана, Берліна і Парижа можна взяти паузу - для келиха ігристого в шампань-барі. Така можливість є і у жителів і гостей Києва у київському ТРЦ DREAM TOWN у Artwinery Bubble Space.

У винній карті Artwinery Bubble Space представлений весь океан ігристих: найповніша карта напівсухих, напівсолодких і брют та з фруктовими ароматами. Вина подаються побокально за доступною роздрібною ціною, відмінною від звичайної ресторанної вартості. Крім того тут можна придбати ексклюзивну продукцію від Artwinery:французькі коньяки ART-CONTER, подарункове ігристе SOLOKING, сувенірні набори з колекційним ігристим.

Безумовна перевага Artwinery Bubble Space , крім багатої винної карти і клієнтоорієнтованого сервісу, - тайм-бонус: Ви самі вирішуєте, провести тут годину або 10 хвилин, задоволення від дегустації гарантовано в будь-якому випадку.

 Artwinery Bubble Space -це місце, де поважають Ваш час. Це пауза, яка бадьорить і надихає на продовження довгого і захоплюючого дня в сучасному мегаполісі

 

Сподіваємося, що традиція дегустації нового ігристого з кожної вдалою покупкою стане доброю традицією відвідувачів ТРЦ "Dream Town».

 

Відгуки (0)
Порожній список