AURUM дарує додаткову знижку 7% | DREAM

DreamTown

Укр
Головна Акції AURUM дарує додаткову знижку 7%

AURUM дарує додаткову знижку 7%

29 вересня 2023 - 29 вересня 2023
AURUM
AURUM дарує додаткову знижку 7%

Неможливо переоцінити роль кожного захисника і кожної захисниці у відстоюванні незалежності України. Ми хочемо, аби всі вони відчували нашу щиру вдячність. Ми мріємо, аби всі вони повернулися додому живими, неушкодженими і з Перемогою.
Привітаймо своїх з Днем захисника і захисниці України. Завжди доречно дарувати пам'ятні подарунки – ювелірні талісмани рідним та близьким. З відкритим серцем.

З нагоди свята Ювелірна компанія AURUM дарує додаткову знижку 7% всім захисникам та захисницям України.
Зі Святом, наші янголи-охоронці! Віримо у вас, віримо в Перемогу.

Умови акції:

Акція проводиться в усіх магазинах торгівельній мережі AURUM та інтернет-магазині в період з 28.09 по 01.10.2023р. (включно).
В Акції приймають участь всі ювелірні прикраси, окрім уцінених категорій, що позначені кольоровими стікерами та бірками.
На зазначену додаткову знижку у розмірі 7% мають право військовослужбовці, що можуть пред’явити чинне посвідчення чи військовий квиток
Механізм нарахування знижки захисника - знижка 7% нараховується як додаткова знижки до всіх акційних знижок та знижки за дисконтом клієнта при послідовному їх нарахуванні.
Знижка сумується зі знижкою до Дня народження клієнта. Знижка з іншими промокодами не сумується.

* Під посвідченням мається на увазі:
посвідчення особи офіцерського складу;
військовий квиток для рядового, сержантського і старшинського складу з відповідними службовими відмітками про проходження військової служби
* * Компанія AURUM може на свій розсуд змінити умови, розмір та терміни зазначених знижок