Ощадбанк | DREAM

DreamTown

Укр
Головна Послуги Ощадбанк

Ощадбанк

Греція (DREAM yellow) Африка (DREAM berry)

ВАТ «Ощадбанк» - одна з найбільших фінансово-банківських установ України, яка стабільно працює в умовах постійної конкуренції на ринку банківських послуг та прагне бути сучасним конкурентоспроможним банком.
Це єдиний банк, який відповідно до Закону України «Про банки і банківську діяльність» має державну гарантію про вкладення населення.
Маючи статус державного ВАТ «Ощадбанк» прагне бути уособленням стабільності, впевненості та динамічного розвитку, національним надбанням держави та символом респектабельності.
Сьогодні послугами банку користуються всі категорії населення, що забезпечує провідну позицію банку на ринку роздрібних банківських послуг України. Банк зосереджує свої зусилля на створенні сприятливих та вигідних умов обслуговування клієнтів, розширенні переліку банківських послуг, збільшенні присутності на ринку продуктів і послуг.
Розуміючи соціальну важливість присутності саме державного банку в найвіддаленіших куточках країни та його роль в реалізації державних програм, банк зосереджує свої зусилля на створенні сприятливих умов для обслуговування всіх верст населення, забезпеченні соціальних та компенсаційних виплат громадянам, наданні повного спектру послуг та інших операцій. Беручи до уваги соціальну спрямованість, банк націлений на збереження широкої присутності в усіх регіонах України.

Банківські послуги:
• Депозити
• Прийом платежів
• Обмін валют
• Грошові перекази

Відгуки (0)
Порожній список