My Crush | DREAM

DreamTown

Укр

My Crush

Африка (DREAM berry)

My Crush - світ нової лазерної епіляції, що створювався очима самого клієнта.

Це центр, де Ви абсолютно безпечно, безболісно і за розумну ціну отримаєте якісну процедуру – лазерного видалення небажаного волосся.

Лазерна епіляція без болю в Києві - тепер стала реальністю. Ми подбали про Ваші відчуття і привезли обладнання для епіляції останнього покоління.

Процедура проводитися на сертифікованому лазері VI покоління з охолодженням маніпули до мінус 32-х градусів, що виключає будь-які неприємні відчуття.

Мережа салонів My Crush турбується не тільки про красу, даруючи можливість відвідати першу процедуру лазерної епіляції абсолютно безкоштовно! А також для нас важливе здоров’я  наших клієнтів і ми частуємо наших клієнтів «здоровими ласощами» кожному клієнту - ми робимо яблучний фреш і пригощаємо корисними ласощами.

Процедуру проводять фахівці з медичною освітою і великим досвідом роботи на лазерних апаратах.

Апарат повністю налаштовується під індивідуальні особливості кожного клієнта. Спеціаліст з епіляції вибирає потужність і режим роботи згідно з вашими відчуттями, що гарантує безболісність і результативність.

Завдяки маніпулі з сапфіровим наконечником і потужній системі охолодження – шкіра увесь час перебуває в оптимальному температурному режимі, а небажане волосся піддається обробці достатньої потужності для його видалення. Це гарантує безпеку і бажаний результат.

Навіть на самих чутливих ділянках шкіри можна проводити тотальне видалення волосся без болю і опіків. Наше обладнання - це нові технології і покращена якість процедури.

У нас в центрі Ви отримаєте детальну консультацію з усіх питань і зможете відчути на собі всі переваги апарату останнього покоління.

Можна робити епіляцію на засмагле тіло і більше не боятися опіків.

Завдяки новітній технології лазера - видаляються всі види волосся - чорне, русяве, сіре, світле, навіть пушкове і руде волосся.

 

Наше обладнання дозволяє працювати на всіх VI фототипах включаючи афроамериканский колір шкіри.

Лазерна епіляція на Оболоні в ТРЦ DREAM, DREAM berry в салоні My Crush - зручне розташування і вигідні пропозиції роблять життя трішки зручнішим і якіснішим.

У наших центрах проводиться лазерна епіляція для жінок та чоловіків.

Ми видаляємо волосся на будь-якій зоні тіла, включаючи найніжніші ділянки, де з'являється непотрібне волосся.

В апараті задіється нова технологія освітлення з потужністю 1500 Вт, що видаляє будь-яке волосся незалежно від наявності в ньому пігменту.

Більше 6000 клієнтів залишилися задоволеними після пройденого курсу процедур і готові нас рекомендувати.

Безболісна лазерна епіляція на Оболоні, Оболонський проспект, 21Б, в ТРЦ DREAM, DREAM berry.

У всіх наших центрах діє найвигідніша система лояльності в місті Києві. Після кожної процедури Ви отримуєте кешбек на свій клієнтський рахунок і вже на наступній процедурі можете розраховуватися бонусами, а також клієнт може прийняти участь у реферальній програмі і отримувати бонуси за рекомендації нас своїм друзям та знайомим.

Ми подбали про наш сервіс і постійно покращуємо його завдяки Вашому зворотному зв'язку, з яким ми Ознайомлюємося 24/7.

Епіляція без наслідків - це вибір кожної людини,що відноситься до себе з повагою.

Відгуки (0)
Порожній список