New Balance | DREAM

DreamTown

Укр

New Balance

Голлівуд (DreamTown yellow)

Історія New Balance почалася в далекому 1906 році в США в місті Белмонт, де 33-річний емігрант з Англії Уїльям Райлі засновує лабораторію з розробки та виробництва ортопедичного взуття.

Спостерігаючи за куркою, яка гуляла в саду, Райлі звернув увагу на її виняткову стійкість і баланс за рахунок будівлі лапи, що має три опори.

Ця ідея лягла в основу конструкції опорної системи для взуття: він розробляє спеціальний супінатор, що створює опору п'яткової частини ноги на трьох точках за аналогією з курячою лапкою. Ця технологія приносить Райлі визнання, а фірма отримує свою першу офіційну назву - New Balance Arch Company.

В 1938 році Райлі розробляє і випускає першу бігову модель New Balance для місцевого спортивного клубу. В 1940 році в ній вперше беруть участь у змаганнях, після чого компанія починає випускати взуття на замовлення для спортсменів, що займаються не тільки бігом, але й баскетболом, тенісом і боксом.

З 1941 року New Balance почав виробляти кросівки для бейсболу, тенісу та боксу.

В 1954 році фірму придбав Пол Кідд і продовжив розвивати бізнес. В цей час в США різко зростає кількість людей, які займаються бігом, багато з яких замовляють кросівки New Balance, довіряючи унікальному піввіковому досвіду компанії та новітнім технологіям у розробці взуття. Попит на продукцію New Balance починає швидко зростати, і виробництво спортивного взуття на замовлення стає основним бізнесом компанії. Саме тоді Пол Кідд дає фірмі її нинішню назву - New Balance Athletic Shoe, Inc.

В 1962 році компанія розробляє і випускає бігову модель кросівок Trackster, яка вперше виробляється в розмірному ряді, як по довжині, так і по повноті, а також має кілька технологічних новинок, таких як рифлену підошву. Засновник аеробіки Кенет Купер стає першою знаменитістю, яка пробігла Бостонський марафон в кросівках New Balance.

В 1972 році в день Бостонського марафону компанію купує Джим Дэвіс, який є її власником і сьогодні. На той час компанія нараховувала шість співробітників, а її виробнича потужність складала 30 пар бігових кросівок Trackster на день.

В 1976 році компанія розробляє нову модель бігового взуття М320, яка посідає перше місце в авторитетному журналі Runner's World. Логотип N вперше з’явився саме на цій моделі кросівок.

З 1992 по 1999 р. New Balance представляє собою компанію з широким та потужним виробництвом і є однією з найбільших спортивних компаній світу.

Навіть за умов жорсткої конкуренції, сьогодні New Balance єдина спортивна компанія, яка продовжує виробляти частину продукції в Англії та Америці. Джим Дэвіс впевнений, що таке виробництво забезпечує кращий контроль за якістю.

Кросівки New Balance були улюбленцями Стіва Джобса, Білла Клінтона та багатьох відомих людей.

New Balance - це ідеальне поєднання функціональності, технологічності та моди.

Наша мета - допомагати досягти цілей професійним спортсменам, встановлювати нові рекорди, вигравати медалі та стимулювати людей досягати нових висот, незалежно від того, біжите ви свої 5 кілометрів, марафон, або просто обираєте активний спосіб життя.

Сьогодні компанія керується простою істиною: ми народилися, аби постійно рухатися вперед.

https://www.facebook.com/NewBalanceUkraine/

https://instagram.com/newbalance_ukraine?igshid=1kv0x2wtw2nal

 

 

Акції

New Balance
25.06.2021
Літній розпродаж до -50% в New Balance
Відгуки (0)
Порожній список