Sleep shop | DREAM

DreamTown

Укр

Sleep shop

Італія (DreamTown 2)

«Sleep shop» - шведська компанія, лідер індустрії товарів для сну, а також є найбільшою фабрикою з виробництва ортопедичної, продукції в Східній Європі. «Sleep shop» входить до складу шведського концерну HildingAndersGroup, лідируючого виробника ліжок і матраців в Європі і Азії. Концерн HildingAnders представляє свою продукцію на 27 Європейських і 13 азіатських ринках. Більш ніж за 20-річний досвід роботи ми заслужили високу репутацію на світовому ринку: такі всесвітньо відомі мережі готелів, як Hilton, Radisson SAS, Marriott і інші, довіряють сон своїх постояльців нашої компанії. У 2011 році «Sleep shop» в складі HildingAnders вийшла на український ринок. «Наше завдання - представити українським споживачам якісний продукт з гарантією європейського лідера, продукт, якому довіряють вже більше 8 мільйонів людей. Ми віримо, що товари для здорового сну «Sleep shop» викличуть таку ж довіру на Україні. Адже наша місія - робити все для задоволення їхніх потреб у здоровому і комфортному сні ».

Наші бренди:

Sleep shop

Матраци Sleep shop - одні з кращих матраців на ринку СНД по співвідношенню інновації / висока якість / розумна ціна;

На матрацах Sleep shop сплять більше 8 мільйонів людей.

Mediflex

Матраци та аксесуари для сну Mediflex розроблені консультантом ХК «Sleep shop», знаменитим академіком В. І. Дикуля спеціально для людей, які страждають захворюваннями опорно-рухового апарату.

Serta

75 років компанія Serta успішно працює на світовому ринку матраців, залишаючи позаду своїх конкурентів завдяки постійним дослідженням в області сну і інноваційним розробкам.

King Koil

King Koil - це справжнє значення розкоші! Компанія заснована ще в 1898 году.Матраци King Koil визнані кращими спальними системами в світі! Бренд представлений більш ніж в 40 країнах світу на 5 континентах і є самим бажаним брендом матраців серед мільйонерів по всьому світу.

Акції

Sleep shop
10.12.2021 - 31.12.2021
Новорічні знижки до -70% в Askona
Відгуки (0)
Порожній список