bed4you | DREAM

DreamTown

Укр

bed4you

Африка (DREAM berry)

bed4you – молодий сучасний бренд на українському ринку товарів для сну. Будучи офіційним представником найбільших європейських виробників ортопедичних матраців і текстилю для спальні, ми пропонуємо надзвичайно широкий асортимент продукції різного цінового діапазону.

Лінії м'яких і дерев'яних ліжок, виготовлених за ексклюзивним замовленням для нашої фірмової мережі, виконані у різноманітних стильових і кольорових рішеннях та гармонійно впишуться в будь-який інтер'єр, м'яко доповнюючи його або надаючи яскравого акценту приміщенню.

Модельний ряд високотехнологічних ортопедичних матраців, який пропонує наша компанія, відрізняється виключно високоякісними наповнювачами і відповідає найсуворішим міжнародним нормам. Різноманітність колекцій дозволить вибрати ідеальний варіант з урахуванням індивідуальних потреб організму та особистих уподобань щодо рівня комфорту.

У наших фірмових салонах також доступний широкий вибір подушок, наматрацників, постільної білизни, супутнього текстилю та товарів для декору спальні. Наші комплексні рішення для спальні допоможуть створити у вашому будинку особливу стильну естетику та затишну атмосферу.

Всю продукцію bed4you відрізняє високий рівень якості, надійність, оригінальний дизайн, використання передових технологій та найвищий рівень безпеки. Ми здійснюємо прямі поставки з Іспанії, Італії, Туреччини та гарантуємо екологічну чистоту матеріалів і відповідність міжнародним сертифікатам якості.

Відгуки (0)
Порожній список