De Salitto | DREAM

DreamTown

Укр

De Salitto

Мексика (DREAM berry)

De Salitto - молода, динамічно розвиваюча італійська торгова марка дитячого одягу, створена в 1993 році., активно завойовує позиції в світі дитячої моди в ціновому сегменті "середній +". Одяг, вироблений під маркою De Salitto, виконаний, в основному, з натуральних матеріалів і відображає модні тенденції майбутнього сезону, дозволяючи дітям висловити свою індивідуальність в повному обсязі.

Сучасні діти намагаються не відставати від дорослих у виборі одягу для свого гардеробу. Вони хочуть одягатися модно і зі смаком, створюючи свій унікальний образ, стежать за модними трендами за допомогою засобів масової інформації. De Salitto розуміє юних модників і модниць, а також їх батьків, для яких важливим фактором у виборі одягу для своєї дитини є те, щоб вона була не тільки красивою і модною, але і практичною.

Вироблений одяг не один раз нагороджувався найвищими оцінками на різних конкурсах і виставках. De Salitto отримала диплом з рук самого П'єра Кардена, відомого на весь світ французького кутюр'є. У наших колекціях відбиваються віяння сучасних модних тенденцій. Ми задаємо високу планку для себе і своїх клієнтів.

 

Відгуки (0)
Порожній список