DreamTown

Укр
Головна Магазини Designed for Fitness

Designed for Fitness

Бразилія (DreamTown 1)

Недосяжних результатів немає, якщо викладатися на 100% - вважали ми в Designed for Fitness завжди. І коли робили перші Берпи, і коли бігли свій перший марафон, і коли вирішили створити власну марку спортивного одягу.

Designed for Fitness втілює в собі синергію яскравих принтів, оригінальних візуальних образів і професійних тканин, яких нам так не вистачало раніше. Жіночне і зручне екіпірування було створено як для любителів спорту, так і для професіоналів. 

Перші екземпляри були протестовані професійними спортсменами і отримали позитивні відгуки. Серед них - Ольга Кулинич (чемпіонка Світу, Європи та України WBPF), Ольга Дюкарева (абсолютна чемпіонка України 2015р WBPF), Елеонора Алібаєва (чемпіонка України, віце-чемпіонка Світу, призер Arnold Classic), Світлана Ерегіна (абсолютна чемпіонка Arnold Classic, абсолютна чемпіонка Росії, IFBB Bikini Pro), Анастасія Кабанова (срібний призер Olympia Spain 2015 року, чемпіонка України 2015), Катерина Усманова (чемпіонка Росії і Світу з жиму лежачи і віце-чемпіонка Світу з фітнес-бікіні; найпопулярніша фітнес-модель Росії). Це надихнуло нас на створення торговельної марки Designed For Fitness.

 

Спортивний одяг від Designed For Fitness підходить не тільки професійним спортсменам, а й шанувальникам здорового та активного способу життя. Вибираючи її, кожен отримує не просто одяг для тренування, це емоції, нескінченний потік енергії і сила волі, загорнуті в палітру яскравих і соковитих фарб, створених натхненними дизайнерами. За два роки в ідеальному поєднанні стилю і технологій переконалися щасливі клієнти по всьому світу.

Сьогодні Designed for Fitness це:

  • понад ста представництв в країнах: Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Грузія, Іспанія, Казахстан, Латвія, Литва, ОАЕ, Польща, Росія, США, Туреччина, Узбекистан, Україна, Фінляндія, Чехія, Швеція
  • більш 900 000 передплатників в соціальних мережах
  • Ольга Бузова, Олена Шишкова, Регіна Тодоренко, Наталія Рудова, Ксенія Бородіна, Олена Водонаєва, Слава Камінська, Аніта Цой і багато інших зіркових клієнтів.

І це лише початок. Команда Designed for Fitness не зупиняється ні на спортивних, ні на бізнес результатах і рухається тільки вперед. Впевнено, стильно і жіночно.

Сьогодні Designed for Fitness це: • більше ста представництв в країнах: Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Грузія, Іспанія, Казахстан, Латвія, Литва, ОАЕ, Польща, Росія, США, Туреччина, Узбекистан, Україна, Фінляндія, Чехія, Швеція • більш 1 000 000 передплатників в соціальних мережах • Ольга Бузова, Олена Шишкова, Регіна Тодоренко, Наталія Рудова, Ксенія Бородіна, Олена Водонаєва, Слава Камінська, Аніта Цой і багато інших зіркові клієнти І це лише початок. Команда Designed for Fitness не зупиняється ні на спортивних, ні на бізнес результатах і рухається тільки вперед. Впевнено, стильно і жіночно.

Ми в соціальних мережах:

www.facebook.com/dfstore.com.ua

www.instagram.com/dfstore.com.ua

 

Акції

Designed for Fitness
23.11.2018 - 25.11.2018
Команда «Designed for Fitness» не могла проігнорувати знамениту чорну п'ятницю і тому ми приготували найкрутішу пропозицію!
Відгуки (0)
Порожній список