Gautier | DREAM

DreamTown

Укр

Gautier

Африка (DreamTown 2)

    

У нашому салоні ми пропонуємо до Вашої уваги каталог 2020г.фабрики Gautier. Товарні напрямки: меблі для дітей і підлітків, окрема марка для немовлят, меблі для спальні, вітальні  і гардеробні кімнати , меблі для домашнього та професійного офісу, м'які меблі, меблі для готелів. Інноваційні, гранично естетичні і відмінної якості меблі вражають кількістю модульних конструкцій і багатофункціональністю. Марка Gautier є однією з найбільш впізнаваних не тільки в Європі, але і далеко за межами Франції, тому що магазини Gautier розташовані більш ніж в 50-ти країнах світу. Фабрика є найбільшим у Франції виробником корпусних меблів. Основними критеріями французького виробника є якість , екологічність і безпека. Всі меблі та матеріали для її виготовлення виробляються на власних заводах Gautier в Vandee, у Франції.

Gautier - перша французька меблева компанія, що одержала потрійну сертифікацію: ISO 9001 1994р. (Підхід до контролю якості), ISO 14001 2006р. (Навколишнє середовище), OHSAS 18001 2007р. (Безпека).

10-ти річна гарантія на всі меблі дає абсолютну впевненість в якості пропонованого продукту.

У нашому салоні Gautier ви зможете не тільки оцінити всі достоїнства французької якості і сучасного стилю колекцій Gautier і отримати повну інформацію про фабрику і самі меблі, а й придбати вподобані Вам меблі в максимально короткі терміни, тому що більшість колекцій представлених в салоні є в наявності на складі в Києві.

Заснована в 1960 році Патрісом Готьє і його дружиною Анник, компанія швидко розвивалася.

У той час як бебі-бум у Франції йде повним ходом, мрійник Патріс Готьє представляє перші кімнати для дітей, які дозволять компанії за кілька років стати лідером на ринку дитячих товарів.

Таким чином, оригінальність і якість меблів Gautier створюють репутацію бренду. Ця творчість залишається силою Готьє в його розвитку і диверсифікації.

https://www.facebook.com/PrimoStudio.UA/

https://www.instagram.com/primostudio_ua/

Відгуки (0)
Порожній список