Intersport Outlet | DREAM

DreamTown

Укр
Головна Магазини Intersport Outlet

Intersport Outlet

Intersport — це швейцарська мультибрендова мережа магазинів спортивних товарів. В Україні — із 2016 року. На даний момент кількість торгових точок «Інтерспорт» налічує 47 по всій країні. В мережі Intersport зібрані товари  для занять спортом як професіональних спортсменів, так і звичайних шанувальників різних видів спорту у різних спортивних категоріях.

Дизайн Intersport Outlet City виконано у стилі великого американського міста. На території магазину два кафе: coffee truck — де можна замовити каву або перекусити хот-догом та кафе здорового харчування. Також у магазині є дитячий майданчик та простір для івентів та конференцій. Там планують проводити цікаві заходи та презентації для клієнтів магазину.

Тут представлено понад 70 брендів взуття та одягу  в стилі casual, у тому числі преміальних брендів зі знижками до 80%. Однією з особливостей магазину є величезна зона джинсів різного крою від Big Star, Guess, Levis, Calvin Klein, DKNY, G- Star та інших. Тут також зібрано чудовий асортимент надсучасних та якісних спортивних товарів від відомих світових брендів, таких як Nike, Puma, Adidas, New Ballance, Asics та інших.

На сбогодні мережа Intersport представлена в Україні такими форматами, як — концептуальні магазини Intersport, магазинами формату «аутлет» — Intersport Outlet, а також невеличкими магазинами, які називаються intersport.ua, де представлено базовий асортимент, а більшість товарів можна заказати в інтернет-магазині та забрати замовлення у точці видачі у фізичному магазині. Але новий Intersport Outlet City буде істотно відрізнятися від усіх інших магазинів мережі.

https://intersport.ua/stores

Акції

Intersport Outlet
05.05.2023 - 31.05.2023
Нові колекції зі знижкою 30% в Intersport
Intersport Outlet
17.02.2023 - 27.02.2023
Умови пропозиції 1+1=3 в Intersport
Intersport Outlet
11.02.2023 - 14.02.2023
Пропозиція 1+1=3 в Intersport
Intersport Outlet
17.12.2022 - 31.12.2022
Пропозиція 1+1=3 в Intersport Outlet
Відгуки (1)
Анна Магай
19 березня 2021 21:51:21
Добрый день! Сегодня в магазине "интерспорт аутлет" мы потеряли ребенка, мальчика 7 лет.Он поднялся на антресоль где выставлены палатки и беговые дорожки и мы пропустили с какой стороны он спустился. Минут 20 не могли сами найти его в магазине. Хочу выразить огромную благодарность всем сотрудникам (продавцам и охране) за активное и оперативное участие в помощи и поисках ребенка, за отзывчивость и быстроту решений. Охрана стала связываться с администрацией дрим тауна что б сделать голосовое обьявление и готовилась просматривать камеры. Парни (наверное консультанты)поехали на самокатах объезжать ряды что б найти малыша. В общем, с помощью команды магазины мальчика быстро нашли. Спасибо большое каждому кто помог.