ГРАЙ РАЗОМ З НАМИ 2.0 | Dream Town

DreamTown

Home News ГРАЙ РАЗОМ З НАМИ 2.0

ГРАЙ РАЗОМ З НАМИ 2.0

29 March 2021
ГРАЙ РАЗОМ 
З НАМИ 2.0

Проведи час карантину весело та з ДУЖЕ гарними сюрпризами!

Команда DREAM TOWN підготувала для вас крутезний онлайн квест за допомогою партнерів, які надали бомбезні подарунки. Проходь онлайн квест на нашому сайті та опинись серед переможців.

 

Правила участі:

Учасникам потрібно пройти онлайн квест з 18-ти завдань та надіслати DREAMКОД, який буде у вигляді набору цифр, знаків та букв (для прикладу: Н%?МОD87!DREAM2021)

Кожен день ми будемо публікувати одне завдання у STORIES на сторінках DREAM TOWN в соціальних мережах

https://www.instagram.com/dreamtownkyiv/ 

https://www.facebook.com/DreamTownKyiv , виконавши яке, ви знайдете наступне завдання.

Всього по 2 завдання у день.

Спочатку потрібно відгадати про який магазин чи заклад, розміщений в ТРЦ DREAM TOWN саме йде мова, потім знайти сторінку магазину чи закладу (назву якого ви вгадали) на сайті https://dreamtown.ua/. На сторінці магазину чи закладу буде розміщено завдання, яке потрібно виконати. Виконавши завдання ви знайдете частину DREAMКОДу.

Після виконання завдань – відправляйте правильну відповідь (частину DREAMКОДу, яку ви отримали, виконавши кожне завдання) у вигляді Google форми під кожним завданням на правильній сторінці.

Увага! В Google формі вам потрібно залишити ваші персональні данні: ім’я та номер мобільного телефону у форматі 380ХХХХХХХХХ та відповідь на квест (DREAMКОД).

  1. Будьте уважними – ваша відповідь буде синхронізована з номером телефону та ім’ям! Під час розіграшу переможців буде ідентифіковано за ім’ям та номером телефону.
  2. Всі хто наддадуть правильну відповідь квесту (допускається до трьох помилок у відповіді), будуть автоматично у списку тих, між ким будуть розіграні призи від наших партнерів.
  3. Кожен учасник онлайн квесту може взяти підказку один раз за період участі у квесті, написавши нам у приватні повідомлення на сторінці https://www.instagram.com/dreamtownkyiv/ чи https://www.facebook.com/DreamTownKyiv
  4. Отримати подарунок можливо лише особисто у ТРЦ DREAM TOWN після 09 квітня 2021 року
  5. Дати проведення квесту з 29 березня по 06 квітня 2021.
  6. Буде обрано 9 переможців випадковим чином 07 квітня 2021 о 14:00.
  7. Результати буде опубліковано на сторінках:

https://www.instagram.com/dreamtownkyiv/ 

https://www.facebook.com/DreamTownKyiv 

або на сайті https://dreamtown.ua/

 

Завдання 1:

Історія мережі магазинів розпочалась в 1997 році - з тих самих пір, як засновники бренду вирішили зібрати в одному місці улюблені бренди. Обрали флагманські торгові марки у світі плавання, бігу та активного відпочинку в цілому. В мережі магазинів представлені такі бренди як, Saucony, CMP, Arena, Alpina, `47 Brand, Le Coq Sportif.

 

Завдання 2:

Український дизайнер і однойменний бренд та мережа магазинів. Бренд відкрив флагманський магазин у ТРЦ DREAM TOWN у 2010 році. Всього по Україні відкрито 40 магазинів.

Крім того, колекції українського дизайнера з успіхом продаються в Австралії, Саудівській Аравії, Бельгії, Лівані, ОАЕ, Іспанії, Ірландії, Єгипті, Франції, Кувейті й Канаді.

 

Завдання 3:

Бренд рослинної косметики, який заснував фонд Plant for Life. Мета якого зберегти біорізноманіття нашої планети. До кінця 2020 року вже висаджено 151 мільйон дерев. 35 країн світу долучилися до проекту, в тому числі Україна. У 2021 році Фонд оголосив нову ціль – висадити 135 мільйонів дерев до кінця 2025 року!

 

Завдання 4:

Що спільного у водяного млину в Італії, колоска пшениці та дров’яної печі?

 

Завдання 5:

 

 

Завдання 6:

Розшифруйте анаграму та вгадайте назву магазину.

 

Завдання 7:

Щоб розгадати, що за дивне місце з’явилося у ТРЦ DREAM TOWN необхідно проявити кмітливість. Щоб зрозуміти жінку, іноді треба поглянути на неї з іншої сторони.

Завдання 8:

Почавши свою історію в 2011 році з однієї торгової точки в Харкові, виросли в групу компаній, в яку входять міжнародна роздрібна мережа з більш ніж 100 магазинів, інтернет-маркет, оптова компанія і портфель власних брендів аксесуарів для продукції Apple. На 2020 рік стали – найбільшою роздрібною мережею в сегменті гаджетів і аксесуарів представлених в острівному форматі.

І чомусь вони люблять колючих комахоїдних ссавців