Valliza | DREAM

DreamTown

Home Shops Valliza

Valliza

Що ми розраховуємо отримати, звертаючись в онлайн книжковий магазин і вибираючи чергову книгу? Ідеальний папір? Якісну поліграфію з яскравою обкладинкою? Міцна палітурка? Все це важливо, але при виборі книги - вдруге. Ми хочемо отримувати від таких покупок враження!

Читаючи художню літературу, ми співпереживаємо героям, радіємо разом з ними, веселимося, іноді навіть лякаємося. Ми даруємо дітям задоволення, читаючи вголос. Стримуємо сльози розчулення, дивлячись як малюки боязко ведуть пальчиком по сторінці і промовляють вголос перші склади. Навіть книги, які прийнято вважати дорослими, серйозними, навчальними, здатні дарувати емоції. Популярна бізнес-література робить нас впевненими в своїх силах, зарядженими на результат. Тексти по психології, мотивації і саморозвитку здатні творити чудеса, надихаючи на підкорення лякаючих висот. На це здатна тільки якісна література!

Ми це розуміємо. І саме тому ви не знайдете в нашому магазині з книгами погану літературу. Тих, які не здатні викликати емоційного відгуку у читача. З такою літературою ми просто не зв'язуємося. Їй більше підійде полка в якомусь супермаркеті з другосортним чтивом.

Купити книгу в інтернет магазині - справа нескладна. Знайти хорошу - мистецтво! У нас немає мети уславитися як просто дешевий книжковий інтернет-магазин. Ми прагнемо до набагато більшого!

Ми пропонуємо не паперові вироби, а чисті емоції. VALLIZA - перший в Україні магазин вражень!

Ласкаво просимо!

Reviews (0)
Empty list