Kleo | DREAM

DreamTown

Home Shops Kleo

Kleo

Brazil (DreamTown yellow)

Жіноча білизна Kleo – це дивовижний світ СТИЛЮ, КРАСИ та КОМФОРТУ, створений саме для ВАС!

Багаторічний досвід і професіоналізм у створенні та виробництві стильної, комфортної жіночої білизни, широка мережа фірмових магазинів у 20 містах України, постійне оновлення асортименту, вигідні промо-акції роблять бренд Kleo таким популярним та бажаним серед чисельних наших прихильниць та прихильників. Чоловіки обожнюють бренд Kleo – це завжди вдалий та бажаний подарунок для коханої!

Висока якість, свій особливий неповторний стиль, можливість створити образ під стан душі (WOMEN, GIRL, LOVER, QUEEN), досконалі моделі, європейські матеріали, унікальні форми бюстгальтерів, які стали бестселерами – ось за що так високо цінять бренд стильної жіночої білизни Kleo!

Трендові Fashion колекції, вишукані Limited колекції, комфортна функціональна білизна в класичних кольорах, сексуальна білизна SO SEXY, домашній одяг, білизна на великі розміри DEFG, панчохи та колготки – все , що так спокушає на створення стильного образу!

Фірмовий магазин KLEO – це особлива атмосфера, яка дарує приємні емоції, а професійні консультанти допоможуть визначитись з розміром, підібрати зручну для Вас білизну та створити стильний образ!

 

У Вас є унікальна можливість обрати і замовити на сайті kleo.ua безкоштовну доставку улюбленої білизни Kleo в фірмовий магазин, де Ви зможете отримати професійну примірку та консультацію!

Бажаємо приємного шопінгу!

Дякуємо, що обираєте та цінуєте бренд KLEO!

Promotions

Kleo
18.07.2024 - 18.08.2024
Big sale
Reviews (0)
Empty list