DreamTown

Укр

Fish Massage

Китай (DreamTown 1)

SPA-процедура з участю рибок проходить надзвичайно просто: після очищення ваших ніжок вологим рушником, ви опускаєте ноги в акваріум з теплою водою, близько 30 градусів. У такій воді шкіра стає м'якою, і рибки з легкістю і ентузіазмом починають свою роботу. Риб'ячий пілінг за відчуттями нагадує лоскіт. Ви розслабляєтеся і насолоджуєтеся легким масажем протягом всієї процедури.
Сотні маленьких рибок дуже делікатно і вибірково обробляють шкірний покрив саме там, де це дійсно необхідно. У їхній слині міститься особливий фермент, який робить шкіру гладкою і пружною, уповільнює процеси затвердіння і лущення.
Рибки Гарра Руфа - прекрасні косметологи. Вони очищають і омолоджують шкіру, надаючи їй здоровий вигляд і свіжий, гарний колір. Їх дотик - це масаж, який поліпшує кровообіг, надає заспокійливу дію на центральну нервову систему, знімає набряклість і втому в ногах. Під час процедури відбувається повна релаксація і суттєва психологічне розвантаження.
У рибок Гарра Руфа немає зубів, вони використовують тільки свої губи, щоб прибрати ороговілі клітини шкіри, відчуття процедури фіш-масажу нагадують лоскіт. Унікальність цього способу полягає в його повній природності і простоті - ніякої хімії, тільки природа. Стерильність води в акваріумі з рибками здійснюється за рахунок професійної системи фільтрації та ультрафіолетової стерилізації, що виключає можливість передачі шкірних захворювань.
Також слід зазначити, що самі рибки не є переносниками різноманітних хвороб і не викликають алергії, так як не відбувається пошкодження шкірних покривів під час процедури іхтіомассажу.Рибкам не властиві захворювання, які могли б передатися людині, це пояснюється в тому числі анатомічними і фізіологічними властивостями риби, так як вони є холоднокровними істотами.
Вищевказані факти підтверджуються дозволом Санітарно-епідеміологічної станції (СЕС), що дає можливість проводити процедури іхтіомассажу.
Заборонено проводити дану процедуру клієнтам, у яких на ногах є шкірні захворювання, опіки, сильні подряпини і ранки, що кровоточать.
З 2006 року подібні процедури успішно практикуються в спа-салонах Європи та США.
А зараз Гарра Руфа, нарешті, стала доступна і в Україні. Наші салони Fish Massage пропонують Вам спробувати масаж ніг рибками Гарра Руфа. Навряд чи ви залишитеся байдужими!

Відгуки (0)
Порожній список