Аптека Доброго Дня | DREAM

DreamTown

Укр
Головна Магазини Аптека Доброго Дня

Аптека Доброго Дня

Китай (DREAM yellow)

Національна мережа "Аптека Доброго Дня" - один з провідних фармрітейлерів на ринку України. Мережа об’єднує понад  200 аптек по всій країні та обслуговує більше 500 000 лояльних клієнтів щомісяця. 

Мета "Аптека Доброго Дня" - завжди бути поруч, коли особливо потрібні та допомагати клієнтам виглядати і почувати себе краще.

Кожну аптеку мережі відрізняє  зручний формат аптечного сервісу: поєднання традицій класичної аптеки зі швидким обслуговуванням маркету. Більшість аптек мережі має відкриту зону самообслуговування, завдяки якій покупці можуть самостійно обирати товари для здоров'я, гігієни та догляду, отримуючи при цьому кваліфіковану консультацію фахівців.

Основні принципи, на яких ґрунтується сервіс «Аптека Доброго Дня» - це:

  • сертифікована продукція - мережа працює тільки з офіційними постачальниками і виробниками  та має необхідні сертифікати якості та реєстрації на весь асортимент;
  • широта вибору товару - крім багатого асортименту медикаментів в аптеках представлені категорії засобів гігієни, реабілітації та медичної техніки.  Тут ви знайдете широкий вибір лікувальної косметики, дитячого харчування і аксесуарів, а також  товарів для майбутніх  мам;
  • кваліфікація і рівень обслуговування провізорів та фармацевтів - всі працівники мережі відповідають найвищим галузевим стандартам, щороку проходять десятки тренінгів та навчань, а також відповідні курси підвищення кваліфікації.

 

Мережа завжди намагається запропонувати своїм покупцям тільки вигідні умови покупки - діє зручна Програма Піклування, за допомогою якої клієнт накопичує бонуси і має можливість ними розраховуватись при наступній покупці.

Мережа "Аптека Доброго Дня" також є партнером коаліційної програми Fishka - всі учасники можуть накопичувати бали та використовувати їх згідно з визначеними програмою умовами при розрахунку за покупку товарів (послуг) у партнерів-учасників: супермаркетах, АЗС, інтернет-магазинах, відділеннях банку, мережі побутової техніки та багато інших торгівельно-сервісних установах.

 

В аптеках мережі клієнтам регулярно пропонуються спеціальні ціни на сезонні товари підвищеного попиту, працюють  акційні пропозиції на комплексні покупки. Мережа активно співпрацює з медичними програмами виробників такими як: Orange Card, «Медікард», «Про-прайс», «Abbottcard» та «МДМ», завдяки яким пацієнти з певними хронічними захворюваннями можуть отримувати препарати регулярного вживання зі значними знижками.

З 2017 року мережа "Аптека Доброго Дня" є одним з найбільших партнерів національної Урядової програми «Доступні ліки». «Доступні ліки» в мережі - це компенсовані державою, безкоштовні препарати для кінцевого споживача та найвищий рівень фармацевтичної опіки та консультації

Цілодобово клієнтам доступний телефон гарячої лінії 0 800 500 129 та сайт резервування ліків www.add.ua

Відгуки (0)
Порожній список