L'Occitane | DREAM

DreamTown

Укр

L'Occitane

Франція (DREAM yellow)

L'Occitane en Provence, зазвичай відомий, як L'Occitane - французький косметичний бренд з продукцією преміум-класу для догляду за шкірою обличчя та тіла, парфумерія, шампуні, мило і аромати для інтер'єру, які створені дарувати задоволення та занурювати в атмосферу справжнього Провансу.

Бренд L'OCCITANE був створений в 1976 році, коли його засновник Олів'є Боссан почав дистилювати ефірні олії та продавати їх в своєму улюбленому Провансі. Бренд, заснований на твердих принципах та справжніх історіях, з тих пір неухильно розвивається, але його філософія залишається незмінною. Природа має значення. Люди мають значення. Саме тому L'OCCITANE дотримується своїх принципів, спрямованих на захист нашої унікальної планети та підтримку шанобливого ставлення до людей.

Продукція бренду - це втілення «art de vivre», мистецтва жити, насолоджуючись душевним та фізичним комфортом. L'Occitane об'єднав силу природи та наукові дослідження, створюючи високоефективні формули, багаті натуральними активними інгредієнтами та ефірними маслами.

Відгуки (2)
Ірина
23 жовтня 2023 17:34:33
Вперше познайомилась з продукцієюLʼOcctitane за кордоном. Коли побачила цей бутік в Україні, дуже зраділа, і , ось уже більше трьох років користуюсь його послугами . Памʼятаю першу нашу зустріч з дуже приємною білявкою( Оксана) , яка закохала мене ще більше у продукцію. Це все було тактовно, ввічливо , без емоційної напруги. Терпеливо пояснили особливості засобів і допомогли зробити вибір. Наша співпраця продовжується.Щиро дякую колективу dreamtown L’Occtitane за плідне спілкування ✌️????
Ірина
17 жовтня 2023 09:54:26
Дуже дякую,що в Вашому торгівельному центрі є L'Occitane. В цьому бутіку завжди чемні й привітні дівчата, які уважно вислуховують потреби покупців, порекомендують низку продуктів та розкажуть про всі новинки, акції, тощо. Навіть в період блекаутів минулої осені-зими дівчата працювали - зі свічками, але як завжди чемно та з приємною усмішкою. Щира дяка за те, що зберігаєте можливість завітати до Вашого ТРЦ та отримати позитив від бутіків, які у Вас представлені, та їх персоналу. Це так важливо в наш непростий час!