L.Occitane en provence | DREAM

DreamTown

Eng
Home Shops L.Occitane en provence

L.Occitane en provence

France (DREAM yellow)

L'Occitane en Provence, зазвичай відомий, як L'Occitane - французький косметичний бренд з продукцією преміум-класу для догляду за шкірою обличчя та тіла, парфумерія, шампуні, мило і аромати для інтер'єру, які створені дарувати задоволення та занурювати в атмосферу справжнього Провансу.

Бренд L'OCCITANE був створений в 1976 році, коли його засновник Олів'є Боссан почав дистилювати ефірні олії та продавати їх в своєму улюбленому Провансі. Бренд, заснований на твердих принципах та справжніх історіях, з тих пір неухильно розвивається, але його філософія залишається незмінною. Природа має значення. Люди мають значення. Саме тому L'OCCITANE дотримується своїх принципів, спрямованих на захист нашої унікальної планети та підтримку шанобливого ставлення до людей.

Продукція бренду - це втілення «art de vivre», мистецтва жити, насолоджуючись душевним та фізичним комфортом. L'Occitane об'єднав силу природи та наукові дослідження, створюючи високоефективні формули, багаті натуральними активними інгредієнтами та ефірними маслами.

Reviews (0)
Empty list