LUSH | DREAM

DreamTown

Укр

LUSH

Франція (DREAM yellow)

LUSH – культовий інноваційний бренд свіжої косметики ручної роботи з Великої Британії, відомий своїми потужними етичними принципами та жагою змінити світ на краще, чекає на Вас у нашому ТРЦ DREAM  на першому поверсі!
Започаткований як сімейний бізнес в 1995 році у англійському місті Пул на узбережжі Ла-Маншу, на сьогодні цей бренд вже встиг стати світовою легендою та має більш ніж 950 магазинів у близько 50-ти країнах світу.
Вільні від жорстокості тестування на тваринах, абсолютно всі засоби LUSH – вегетаріанські та більш ніж 85% продуктів підходять для веганів. Компанія є новатором в пакуванні – вона надає перевагу створенню «оголених» продуктів. Більш ніж половина засобів LUSH створюються у твердому вигляді – піни, тверді шампуні, тверді гелі, кондиціонери для тіла, олії для тіла та інші. Там, де не обійтися без пакування, використовується перероблений пластик, який можна здати на подальшу переробку.
Та найголовніше, це – свіжість! Креативні творці бренду LUSH впевнені, що всі інгредієнти для продуктів – дорогоцінні ефірні та рослинні олії, пюре, соки та екстракти фруктів, ягід та овочів тощо – мають бути використаними на піку своєї свіжості та наповненості вітамінами. За цієї причини, всі засоби LUSH мають невеликий термін зберігання – а деякі з них рекомендовано зберігати в холодильнику, як свіжу їжу.

Завітайте до легендарного магазину LUSH та віднайдіть цілющу ароматну насолоду, вільну від жорстокості, для кожної клітинки свого тіла, від п’яточок до маківки голови.

Відгуки (0)
Порожній список